Zbroja Ozzika v 2.00

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Ozzik » 22 Lis 2013, 23:34

Jak obiecałem oto foto aplikacyjne. Robione w warsztacie/piwnicy bo tam mam najlepsze światło.

















Zmiany:
1. Nowe buty: buty ZOMO
2. Ubrudzenie piaskowych części i "zniszczenie" ich
3. Płytki na biceps
4. Poprawa umiejscowienia płyt i przycięcie
Reszta jest mało znacząca i niewidoczna na 1 rzut oka.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Kuel » 23 Lis 2013, 00:14

Fajnie to wygląda. Oryginalnie. :wink:
Celowo zrezygnowałeś z nakolanników?
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1484

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Ozzik » 23 Lis 2013, 00:15

Są wbudowane w nagolenniki, tak celowo, aby podkreślić pancerność.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Delta13 » 23 Lis 2013, 00:23

Fajnie że walnąłeś sobie super pozy, szkoda że nie dałeś zbliżenia na karwasze jak prosiłem za pierwszym razem i osobnego zdjęcia broni o co prosimy przy składaniu podania.
Jeśli ten nóż przy pasie jest prawdziwy to od razu odpada ze względu na zasady bezpieczeństwa na konwentach i czystego sumienia PSK z tym związanego. Ukryte ostrze tak samo musi być pozbawiane "cech bojowych".
Zdjęcie bez hełmu jest jednoznaczne z w miarę widoczną twarzą. Ale to tak na marginesie.

A już zupełnie z mojej strony. To zerknij na pancerz Araxussa Pancerny jak cholera a jednak nakolanniki ma. No i brak nakolanników wygląda nieco dziwnie. Jest też chyba sprzeczne z wytycznymi MM, a M'y pomyślimy.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Ozzik » 23 Lis 2013, 00:28

Ukryte ostrze ma stworzoną specjalnie na okazję konwentów wersję niebojową- czyli zwykłą prostokątną nieprzerobioną część prowadnicy. Bagnetu przy pasie mogę się pozbyć, ale jakby co jest to prawdopodobnie ćwiczebna wersja. O zdjęciu karwasza zapomniałem już wrzucam, podobnie broni.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Roach » 23 Lis 2013, 00:28

Dziwnie, ale moim zdaniem fajnie, nawet bardzo, zresztą, ajk widać po moim gammie lubię nowe rozwiązania. Piękne płytki, znakomicie wybrudziłeś materiał, Jedyne z czym jest teraz problem to geometria buy'ce. Psuje trochu cały efekt.
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Ozzik » 23 Lis 2013, 00:37






Bliźniacze blastery od Araxussa


Bagnet od AK-47 wnoszę że ćwiczebny gdyż całkiem tępy fabrycznie.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Michet » 23 Lis 2013, 00:47

Nawet jeśli ćwiczebny to można spokojnie wypruć nim flaki ; D W końcu do tego służy bagnet, żeby dźgać, a nie ciąć. Jeśli chcesz w swoim arsenale posiadać jakiś nóż to zajrzyj na allegro, lub do jakichś sklepów sztuk walki, tam można znaleźć gumowe noże ; )
Co do samego pancerza, to muszę powiedzieć, że z "bickami" wygląda o wiele lepiej niż bez nich, tylko mógłbyś jeszcze coś do nich dokleić żeby nie były taki proste , coś w stylu tego co masz na plecach, jakieś drobne detale. Malowanie i przybrudzenia bardzo ładnie wykonane.
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Kal Ashi » 23 Lis 2013, 13:03

Ćwiczebny bagnet czy zwykły nóż szturmowy a nawet kbk Ak ms są z gumy... :wink: a jak zauważył Michet, tym bagnetem też możesz zrobić sporą krzywdę (a nie o to chodzi), ja mój też noszę ze sobą, ale służy zupełnie do czego innego jak z pewnością pamiętają co po niektórzy z "Coperniconu" :mrgreen:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Delta13 » 23 Lis 2013, 14:22

Jeśli nie jest to metalowy z "ostrymi" krawędziami to może być. Nie ma problemu :wink:
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Kal Ashi » 23 Lis 2013, 15:20

13 aluminium to też metal :wink:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Delta13 » 23 Lis 2013, 15:36

No więc...? Piszę że jeśli nie jest metalowy, niezależnie czy jest z kutej stali czy ołowiu. I nie ma otrych krawędzi bo więźniowie i z gazety zrobią bagnet to może być.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Kal Ashi » 23 Lis 2013, 15:41

:mrgreen: widły z wykałaczek
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Araxuss » 23 Lis 2013, 16:48

Na wszelki wypadek wygładzę w takim razie wszystkie ostre krawędzie w pancerzu, bo jeszcze mógł bym użyć ich żeby kogoś ukatrupić :D
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Michet » 23 Lis 2013, 18:56

To nie broń stanowi zagrożenie, tylko człowiek, więc co z tego, że ktoś zrezygnuje z noża jak i tak zadusi wszystkich gołymi rękoma ? xd
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Ozzik » 23 Lis 2013, 20:26

I tak tego noża/bagnetu wyciągać nie będę bo do pochwy w hełmie nie trafię xD. Do szpanowania nożami jest HB, łatwy, przyjemny w wyciąganiu i efektowny.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Krayt » 23 Lis 2013, 23:24

Bardzo ładny ten bagnet :) I pochwa też elegancka. A jeśli chodzi o stanowienie niebezpieczeństwa, to myślę, że tymi piaskowymi pelerynkami też by można było kogoś udusić. :D
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Delta13 » 25 Lis 2013, 14:31

Pierwsze dwie sprawy które są na pierwszy rzut oka do poprawy to naprostowanie wizjera i telefon musi być bardziej zamaskowany, bo nie tylko widać że to telefon ale nawet Samsung. Sprawy nieco łatwiejsze. Ten materiał przy butach, przypuszczam że ma to jakieś zastosowanie ale mogło by wyglądać nieco lepiej. Albo obwiązane wyżej i niżej, coś jak u brytyjskich piechurów z I ww. Albo zrobić jakieś opinacze. Nie do końca wiem też co dzieje się z pasami. Ta szarfa zachodzi nieco za wysoko na brzuch, bo raczej nie powinna nachodzić na płytę. Też nie wiem co tam jest czarne. Nad pozostałymi rzeczami jeszcze się zastanawiamy. A teraz dodatkowe pytanie, jak Ci się chodzi w takim układzie płytek? Nie klinują się, ani nie ograniczają ruchów?
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Ozzik » 25 Lis 2013, 16:00

Telefon przykryję ruchomą płytką, bo ideą tego teraz jest to, aby go szybko wyciągnąć i przyłożyć do ucha. Hełm niestety nie jest do poprawy, bo geometria nie pozwala na wyprostowanie go bez straty kształtu, próbowałem temu zaradzić już podczas przeróbki z v 1.0 na 2.0 i tak jest lepiej niż było. Materiał przy butach , jest po to, aby zamaskować łączenie między płytą a butami bo to dziwnie wygląda i poza tym trzyma płytę. Czarna szarfa się troszkę przekrzywiła, po prostu zastosuję inną szerszą, lub z niej zrezygnuję. Wg mnie zdecydowanie lepiej wygląda jak szarfa piaskowa nachodzi na brzuch IMO. Zbroja jest wygodna czas troopingu max nawet 12 h, jedyne co przeszkadza to brak możliwości oparcia się podczas siedzenia co troszkę przeszkadza. Płytki się nie klinuja, wszystko działa dobrze. Ograniczenie ruchów jest lekkie, ale jedynie przy rękach, ale nie przeszkadza to w prawidłowym i efektywnym(i efektownym) troopingu.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Vhipir » 25 Lis 2013, 16:59

Pierwsze moje skojarzenie: buty obwiązane jak na okładce Ołowianego świtu. ;D
Na radarze widać już dyskotekową planetę.
Vhipir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Poznań / Bydgoszcz
Posty: 785

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Radok » 25 Lis 2013, 17:44

Vhipir -> toż to jak komplement dla Ozzika jest :D
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Ozzik » 25 Lis 2013, 19:01

Mój strój jest jednym wielkim mixem różnych inspiracji, Araxuss twierdzi, że najajnik jest TORowski. Pas inspirowałem na Altairze, kamę i ukryte ostrze podobnie, barwy to barwy Starkillera z Tatooine, plecy są lekko Mass Effectowe, zaś rękawice wzorowałem na Wiedźminie. O tym podobieństwie butów do OŚ nie pomyślałem :D
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Delta13 » 25 Lis 2013, 19:23

Ozzik miej litość dla nas i przede wszystkim dla siebie. Jesteś na forum, udzielasz się i z prac innych powinieneś wiedzieć że telefon musi być zamaskowany skoro ma być maskowanie to czemu go nie ma? Ja wiem że trzeba się spieszyć bo zwroty by się przydały ale to jest lekceważeniem tego co robi PSK. Złożyłeś pierwsze podanie a kiedy napisałem co masz poprawić, odpisałeś że spoko ale robisz nową zbroję. Wtedy pisaliśmy o krzywym wizjerze i teraz znów piszemy, dlaczego? A pewnie dla tego że liczyleś że teraz przejdzie. Albo weźmiesz się za to poważnie albo z akceptacji nici. Nie będę już pisał co trzeba zrobić i ewentualnie ja. Poczytaj wymogi zrób wszystko tak jak być powinno i dopiero wtedy się zgłoś.
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Ozzik » 25 Lis 2013, 19:59

Poprawiałem go, porównaj uważnie wersję 1 i 2, jest różnica, do jasnej kurna cholery nie każdy musi być Fettem, gdyby Rate miał lepiej zrobiony tamten hełm to wizjer by nie przeszedł? Spójrz na Merra u niego wizjer również się zbiega. TO JEST MOJA ZBROJA, PSK MA STWIERDZIĆ CZY SPEŁNIA WYMOGI, a nie jest dokładną co do centymetra kopią zbroi Fetta i czy się podoba, jest to wariacja na temat, ma się trzymać kanonu SW. Staram się zrobić najlepiej jak potrafię w miarę moich możliwości. Z telefonem myślałem, że jest ok, ale miałem zawsze w zapasie opcję z przykryciem, ale nie chciałem jej użyć, bo to by tylko ograniczało dostępność telefonu.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Araxuss » 25 Lis 2013, 20:45

Ta szarfa zachodzi nieco za wysoko na brzuch, bo raczej nie powinna nachodzić na płytę.


Hmmm.... :?

Image

Image

Było by tego więcej jak bym poszukał....
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Rate » 25 Lis 2013, 20:54

Delta luzuj. Nie każdy ma takie takie skille jak Ty, Merr czy Arax. Widać, że Ozzy zrobił wszystko co w jego mocy, by pancerz prezentował się dobrze i mu się udało. Moim zdaniem pancerz bez problemu powinien reprezentować m'y. Co do wizjera to jego własna koncepcja ;). A jeśli chodzi o "szarfe" na brzuchu to zobacz na Montrossa. ;)
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Delta13 » 25 Lis 2013, 21:01

Twoją aplikację pozostawiam w rękach pozostałych członków, sam się odsuwam, więc możesz być spokojny. Podsumuję tylko co napisałeś. Owszem jest różnica, nie pisałem że zgłaszasz to samo. Napisałem że zgłosiłeś coś co i tak miałeś zamiar zaraz przerobić, a co za tym idzie większość wskazówek PSK poszła w błoto. Piszę o tym że od modelu pierwszego mowa była o dystansie między płytami i o krzywym wizjerze. On się nie zbiega z tego co widzę na zdjęciach to twój prawy policzek jest prosty lewy kosi do środka. A to nie wygląda na celowy zabieg designerski. Masz z tym problem? To pokuś się o rozwiązanie podobne do Micheta. A zanim będziesz mógł porównywać się do Merr-a to trochę czasu upłynie. Ja tam nie widzę czegoś podobnego do twojego wizjera, zwłaszcza że Merr zdecydował się na inny wizjer niż T. A skoro ty wybierasz T to owszem to mają być w pewnym sensie kalki Fett-ów. To są kanonicze wzory zbroi mandaloriańskiej i jeśli nie zdecydujesz się na zupełnie inne rozwiązanie jak np. Merr czy Michet to zawsze będziesz porównywany z Fett-ami. Płyty z tego co pokazałeś jeśli są rozsunięte to minimalnie, wręcz nie zauważalnie. Ja osobiście jeśli piszę że coś mi się nie podoba to to zaznaczam że jest to moja opinia. Pewnie wnioski z PSK są także takie że coś może być takie jakie jest, ale myślimy że może lepiej wyglądało by inaczej i proponujemy takie rozwiązanie. Poza tym w PSK jak i MM czy 501'st i RL, jest podpunkt o ogólnym wrażeniu jakie wywiera kostium.
Cytat z listy wymogów, podpunkt karwasze:
"• Ewentualne uzbrojenie jest dowolne, jednak nie może przypominać przedmiotów czy broni z prawdziwego świata." -> To chyba wyraźnie oznacza również przyklejenie samsunga do karwasza.

Z pasem przyznaję mój błąd. Przepraszam. Wszyscy jesteśmy ludźmi. Wystarczy podjąć konstruktywną dyskusję. PSK jest nie tylko po to żeby oceniać. Tylko poprzez ocenę i wskazanie problemów ulepszyć pancerz każdego kto tego chce. A największą przyjemnością jest dla mnie i zapewne nie tylko dla mnie obserwacja obecnych już "PSK aproved" robiących nowe lepsze pancerze lub udoskonalających obecne, zaakceptowane.

Rate, nie przesadzajmy z tym skillem. Zobacz na swój Beskar da się? da. Masz bardzo fajny kostium. Z tego co pamiętam to tylko coś w częściach miękkich było nie tak. I w mojej opinii zaakceptowanie tego w tym stanie było by nie w porządku w stosunku do Ciebie czy obecnych "PSK-A"
Delta13
Były Członek
Posty: 2616

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Michet » 25 Lis 2013, 21:25

Jeśli mogę się wtrącić....
1. Michet :wink:
2. Panowie i Panie powiem to co mówiłem już wcześniej. Moim zdaniem PSK w ostatnim czasie wyraźnie zawyżyło poprzeczkę co moim zdaniem wcale dobrze nie wpływa na relacje między nami. Jak widać na załączonym obrazku dochodzi do sporów, o to, że wizjer lekko ucieka do środka, a o ile dobrze kojarzę, to PSK powstało po to, żeby pilnować poziomu naszych pancerzy, a nie po to, żebyśmy wyrywali sobie żyły dążąc bez końca do ideału. Jak dla mnie dla większości ludzi ten detal jest nie do wyhaczenia, sam musiałem się dobrze przypatrzeć, żeby zrozumieć o co chodzi, więc mimo tego niedociągnięcia sam pancerz prezentuje się w porządku i na pewno spełnia oczekiwania organizatorów konwentu. Zaraz ktoś powie "Skoro chcesz robić takie pancerze to rób, a rolą PSK jest rozwijanie naszych umiejętności" Tak więc teraz zastanówmy się czy rolą PSK jest pilnowanie, żebyśmy wywiązywali się z obowiązku na konwencie i dobrze się reprezentowali, czy też może, żebyśmy wyglądali super, extra idealnie. Tak samo jak z oceną ze sprawdzianu tak samo powinno być z PSK jedni mają pancerz na 3 inni na 6, a nie tak jak teraz się to dzieje 6 albo nie zdajesz.
Mi na przykład nie podobają się te kostki/ćwieki na rękawiczkach, ale czy to oznacza, że Ozzik ma je od razu usunąć bo mi akurat nie przypadły do gustu ? : p
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Araxuss » 25 Lis 2013, 21:44

Kiedyś jeśli się nie mylę była mowa o 2 rodzajach PSK Aproved.

Podstawowa - Pancerz wystarczająco dobry by nie było wstydu na konwencie :wink:

Zaawansowana - Pancerz z najwyższej półki i najlepszej jakości jak u Merksów i Legionowców
To jest nadal aktualne?
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Rate » 25 Lis 2013, 22:39

Delta dzięki za uznanie :D ,ale sądzę, że kostium Ozzika dorównuje mojemu jak i nie jest lepszy, ale ten temat pozostawie do czasu gdy sam złożę podanie do PSK ;).
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Merr-Sonn » 25 Lis 2013, 23:04

Znacie moje zdanie o obwieszaniu się "plandekami". Tutaj jest tego stanowczo za dużo. BARDZO za dużo....
Reszta uwag:
Zmniejszyłbym całość płyt o ok 10%, plecy stanowczo do góry, telefon musi być zabudowany tak, żeby widać było tylko ekran i to jeszcze wprowadzając jakąś modyfikację kształtu, żeby nie był tylko prostokątny. Całość pancerza na nogi do przebudowy, zmniejszenia, jeśli kolana mają być zintegrowane z podudziami, to musi być jakiś element akcentujący obszar kolana w stylu diamentu na kolanie szturmowca. RF - kwestia gustu, paski, ładownice do przebudowy i uporządkowania. Generalnie większość budujących ma problem z aranżacją połączenia nogawki z butem. Zwykle to wychodzi jak tu. A'la chłop pańszczyźniany :). Ozzik, możesz mieć fajną zbroję w krótkim czasie, bo modyfikacje są do zrobienia bez większej ingerencji w to co już jest (zmniejszenie płyt można zrobić po krawędzi bez naruszania gotowego malowania itp.). Delta, na spokojnie :), dorwiemy Ozzika na SF i pokażemy dokładnie co ma zrobić, wytrymujemy mu te plecy i pozdzieramy szmaty. Będzie dobrze :)
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Rate » 26 Lis 2013, 20:23

Ja np. też mam kolana połączone z nagolennikami, ale starałem się by były wypukłe miały inny kształt itp. Myślę, że połączenie jest niewidoczne ;)
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Ozzik » 10 Cze 2014, 23:18

Dawno tu nie byłem coś, ale dobra ostatnio zdarłem dosłownie stare "uszy" z hełmu i oto postęp prac nad nowym lewym uchem. Oprócz tego hełm został w środku wzmocniony metalowymi listewkami.
Zdjęcie nowego ucha:
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Michet » 11 Cze 2014, 18:04

Wygląda fajnie, aczkolwiek jeśli nie jesteś wciąż zadowolony z kubła (skoro co raz coś w nim zmieniasz) to na Twoim miejscu zamiast głaskać stary zabrałbym się za nowy, a tamten odstawił na półkę.
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Zbroja Ozzika v 2.00

Postprzez Ozzik » 11 Cze 2014, 19:59

Po urodzinach, przed aplikacją do MM, prawdopodobnie pójdzie zamówienie do Merra.
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

PoprzedniaNastępna

Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników