Beskar'gam Krayt'a

Nasze projekty, pomysły, itd odnośnie robienia zbroi, oraz reszty osprzętu.

Moderator: KEDIN

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Radok » 23 Sty 2014, 00:27

Piękna robota. Masz zamiar czymś jeszcze pokrywać kopułkę? (szpachla, kilka dodatkowych warstw żywicy? )
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Kal Ashi » 23 Sty 2014, 01:13

Nasunęło mi się to samo pytanie co zadał ci Radok... ale jeszcze jedna sprawa mnie nurtuje... czym wyścielisz środek?
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Krayt » 23 Sty 2014, 02:33

Vor entye za komentarze, Vode. 8)
Roach -> Kojarzę tą snajperkę, owszem, ale akurat nie miałem jej przed oczami, rysując ten szkic. Za podświadomość nie odpowiadam, ale głównie wzorowałem się na tym oto zdjęciu:
Image
Radok, Kal -> Ależ oczywiście, będzie szpachla - prawdopodobnie samochodowa z włóknem szklanym na kopułkę, a potem jeszcze wykończeniowa, jak wszystkie elementy będą wycięte i złączone.
Kal -> Myślałem osobiście nad takimi gąbkami tapicerskimi 1 i 2cm-owymi, jakich to się używa jako "poduszki" na stołki. Chyba, że ktoś ma lepszy pomysł, jestem otwarty na sugestie. :D
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Kal Ashi » 23 Sty 2014, 10:46

Nie polecam gąbek ... mam i wiem jaka to udręka ... a miało być fajnie :|. Polecam wkładki cykliniarskie
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Vassk » 23 Sty 2014, 10:55

Dokładnie to samo co Kal, gąbka się nie nada - za miękka i chłonie pot...
Kuel napisał(a):Co do wyściółki- kiedyś miałem gąbkę taką budowlaną, pociętą w paski. Z tym że po kilku godzinach troopingu można z niej wyżymnąć tyle wody, że cała murzyńska wioska by przez rok zapas miała... :D
Więc jeśli nie chcesz nawadniać murzyńskich wiosek to lepiej zainwestuj właśnie we wkładki cykliniarskie tak jak powiedział Ci Kal :wink: , to chyba najlepsze wyjście. Ja osobiście mam wyściółkę z pianki eva i też daje toto radę. Tyle, że się wygniata, więc za parę trooping'ów będzie do wymiany :p
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Merr-Sonn » 23 Sty 2014, 15:33

Jak będziesz robił tą snajperkę, to sugeruję lufę z zerowym zwisem, bo zamieszczone zdjęcie kojarzy mi się z częściową impotencją :D :D.

BTW. Ładnie Ci wychodzi nowy kubełek. Całość beskara wygląda super. Jedynie najajecznik trochę bym podgiął po bokach przyrodzenia (żeby bardziej było widać żeś chłop :D) Będzie wyglądało zgrabniej i posłanka Kempa się nie przyp...rzy z Dżenderem (bo jej się wszystko z tym kojarzy).
Szpachla z włóknem to chyba średni pomysł na dopieszczenie powierzchni..... Lepiej nałóż sobie laminat do czerepa od wewnątrz a na wierzchu męcz się używając szpachlówki wykańczającej.
Co do wkładek do kubła to chłopaki mają rację. Tylko wkładki cykliniarskie !! Gąbka to masakra. Ja do czasu zamontowania tych wkładek miałem wklejone..... odcinki pianki izolującej do rur CO (takie piankowe rurki). Muszę przyznać, że dają także radę !! :D Było wygodnie, odpowiednia twardość i dobrze trzymało kubeł na głowie (biorąc pod uwagę, że mój kubeł ma z tyłu rury, które ciągną lekko, a nie miałem problemów z przemieszczającym się hełmem na głowie w trakcie ruchu), nie było problemu z wentylacją.
Jak mówią matematycy - "W sumie bez różnicy ..."
Image
Merr-Sonn
a.k.a. Merr-Sonn
Mando'ad
Awatar użytkownika
Miejscowość: Toruń
Posty: 573

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Krayt » 23 Sty 2014, 21:21

Dziękuję wam, Vode, za komentarze.
Kal -> Dzięki za radę, dobrze wiedzieć. Jadę w sobotę do Krakowa, to się tam rozejrzę za paroma rzeczami, w tym tymi wkładkami.
Vassk -> Evę pozostawię tym, którzy się na niej znają, jako że nigdy nie miałem osobiście do czynienia z tym materiałem i nie wiem o nim praktycznie nic, a ponadto wkładki to w sumie są stworzone właśnie do tego celu. :D
Merr -> :D A ja myślałem, że to ja jestem zboczony :P . Lufa będzie sztywna, to zdjęcie to tylko "inspiracja" była.
A poza tym, to zawsze miło słyszeć opinię eksperta. :) Natomiast najajecznik, będę szczery, z wszystkich twardych części mojej zbroi podoba mi się zdecydowanie najmniej. O ile jego "ramiona" są OK, to sam środek mi do gustu nie przypada. Więc w sumie zrobię chyba z niego normalny najajnik, z tą centralną płytką, tak jak to prawie wszyscy mają - na razie wygląda zbytnio jak damskie majtki. :D
Ale czemu tak sądzisz na temat szpachlówki z włóknem szklanym? Potrzeba mi w sumie jakiejś, średnio, 2/3 milimetrowej warstwy szpachli na kopułkę, myślałem, żeby pierwszą warstwę, tak 1/2 mm na całym, nadanie kształtu jaja, dać tą z włóknem szklanym, a na to się dopiero męczyć wykańczającą. Chyba, że są przeciwko temu jakieś przeciwwskazania.
Natomiast podejrzewam, że wentylacja w takim buy'ce i tak pozostawia trochę do życzenia, bo oprócz spodu i tej małej kratki z tyłu, to nie ma nic. Niby niektórzy Mercsi montują tam sobie wiatraczki od laptopów, ale ja się w TEJ zbroi nie mam zbytnio ochoty bawić elektroniką. :P
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Roach » 23 Sty 2014, 22:13

I masz całkowitą rację :) jak dla mnie światełka na zbroi to nie klimat mando. Tak wiem wiem, Boba miał spoko, ale to szczerze mówiąc jakoś mi nie pasuje...
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Krayt » 23 Sty 2014, 23:12

Mi pasuje do niektórych typów zbroi, lecz do mojej ani Twojej raczej nie (choć do Twojej, jakby się uparł, mogłoby spasować). Ale na przykład w Death Watch z TCW, moim zdaniem trochę elektroniki mogłoby być nawet niezłe (oczywiście znając mnie i moje szczęście do takich rzeczy, to po tym, jak już wszystko byłoby zamontowane, to okazało by się, że coś nie działa i trzeba wszystko rozmontowywać, ale przynajmniej spróbować i się powkurzać trochę zawsze można... Za parę(naście) miesięcy :D ).
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Roach » 23 Sty 2014, 23:40

Mi o troszkę zalatuje Space marines-ami. Nie wiem dlaczego :)
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Krayt » 23 Lut 2014, 22:37

Cóż, minęło troszkę czasu, robota troszkę poszła do przodu, ale jako że Pyrkon zbliża się wielkimi krokami, to postaram się, aby jeszcze ciut więcej robota ruszyła przez najbliższe 4 tygodnie. Obecnie, jednak, sytuacja wygląda następująco:
1. Hełm.
No cóż, tutaj chyba działo się najwięcej: 4 warstwy różnego rodzaju szpachli (z włóknem szklanym i wykańczająca), potem 2 warstwy podkładu, i efekt taki:
Image

Image
^Jednocześnie pierwszy raz publicznie pokazuję owo "coś w miarę oryginalnego", o którym kiedyś to pisałem - tj. przyłbica a la Komandor Cody (zbroja TCW, phase 1).
W sumie to w chwili obecnej jest już pomalowane na czerwono wokół oczu, kości policzkowe, pasek z tyłu i okolice wentylatora (przynajmniej pierwsza warstwa, zobaczę, jak wyjdzie), ale dam zdjęcie pomalowanego buy'ce, gdy będzie już w 100% pomalowany.

2. Najajnik.
Przerobiony design na nieco bardziej klasyczny, przeszpachlowany bodajże 2 razy i pomalowany:
Image

Image
^ Wybaczcie fatalną jakość zdjęć - robione kilka minut temu dosłownie, bez uprzednich przygotowań.

3. Rękawice.
Co tu dużo mówić:
Image

4. Zakrycie szyi - u babci krawcowej w produkcji.

5. Wyrzutnia rakiet - na etapie wstępnych planów.
Jedyna jej część, którą aktualnie mam, to to:
Image
^ Widziałem kiedyś w sklepie budowlanym, pomyślałem, że się może przydać na wyrzutnię rakiet, no i się przydaje. :P

6. Karabin - na etapie myślenia "Kurczę, nie wyrobię się z nim do Pyrkonu!" - postępy prawie żadne (to "prawie" oznacza jedynie zorientowanie się, że w lokalnym sklepie budowlanym nie ma żadnych desek, z których można by zrobić bazę, więc trzeba szukać gdzie indziej)

No cóż, to by było na tyle wiadomości na dzisiaj. Wstawię zdjęcia skończonego hełmu, jak tylko go zrobię. Z wyrzutnią rakiet to samo. :)
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Kuel » 24 Lut 2014, 01:23

Ojej- piękny hełm i faktycznie- oryginalny. Good job! :D
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1483

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Araxuss » 24 Lut 2014, 02:05

To jest cudne! Krayt, toż to pierwszorzędna robota!
Czekam z niecierpliwością na dalsze postępy :D
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Gajowy » 24 Lut 2014, 02:26

Super pomysł.
Od dłuższego czasu chodziła mi po głowie ta 'przyłbica', z tym że inspirowałem się raczej Imperial Scout'ami niż Cody'm. Trzymam kciuki :wink:
It is good to restore the natural order of things after a period of such disarray, don't you agree?
I już my - weterani tylko / Nie pojmujący co się dzieje...
Gajowy
a.k.a. Kurs`ika
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld'oyule Sur'ulurar
Miejscowość: Łódź / Toruń / Piotrków Trybunalski /
Posty: 1459

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Rate » 24 Lut 2014, 02:41

Nie gadaj, że to Twoje... Stary wstyd mi będzie przy mojej zbroi (mimo, że ją modyfikuję) troopować razem z Tobą! Rewelacja!!!!
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Kal Ashi » 24 Lut 2014, 13:26

Krayt nie martw się o broń :mrgreen: jadę z moim arsenałem, więc znajdzie się coś i dla ciebie na czas imprezy.
Kubeł rewelka ... przyznam, że też myślałem nad tym rozwiązaniem :wink:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Vassk » 24 Lut 2014, 15:41

Muszę przynać, że hełm wygląda zaskakująco dobrze ;) Nic tylko czekać na końcowe fotki.
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Krayt » 24 Lut 2014, 22:10

Wow... Dzięki wam za te komentarze, Vode, naprawdę miło słyszeć.
Kuel -> Dobrze wiedzieć, że pomysł się podoba. Vor'e.
Arax -> Toż to zaszczyt słyszeć takie rzeczy z ust kogoś, kto sam ma taką prze-epicką zbroję. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to hełm będzie pomalowany, porysowany i przybrudzony w 100% już w niedzielę.
Gajowy -> Vor entye. W bardzo wczesnych szkicach projektu miałem w sumie nawet taki hełm bardziej a la ARF Trooper / Scout Trooper, tj. z tą taką "pół-rurą" z tyłu i tym, "dziobem" z przodu (jest z pewnością jakieś słowo na to, ale mi wyleciało z głowy :P ), na wizjerze. Uznałem jednak, że nie miałoby to wystarczająco Mando wyglądu, więc zdecydowałem się na zwykłą przyłbicę w stylu Cody-ego przy zachowaniu klasycznego T w całości.
Rate -> Dzięki Ci za twe miłe słowa, choć ja osobiście nie widzę żadnego powodu do wstydu przy Twoim pancerzu, który pod bardzo wieloma względami jest lepszy od mojego.
Kal -> Vod, uratowałbyś mnie, naprawdę :D . (choć i tak wezmę się do roboty nad tym karabinem, gdy tylko skończę / będę w miarę blisko skończenia wyrzutni rakiet :P ) A i bardzo miło słyszeć dobre słowa od następnego profesjonalisty w dziedzinie beskar'gamów.
Vassk -> Vor'e, celujmy z końcowymi fotkami w niedzielę, choć znając "wszystko idące dobrze" u mnie, to raczej będą tak koło wtorku / środy jakoś. :P. Dziś pomalowałem poliki, tył i kopułkę na szaro, jutro uszy i przyłbicę potraktuje czarnym, potem znowu malutkim pędzelkiem poprawiać wszystkie niedokładności / dać drugą warstwę, gdzie trzeba, wash, i otarcia / ślad po strzale. A gdzieś pośrodku tego wszystkiego trzeba będzie też wizjer zamontować. :)
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Kal Ashi » 25 Lut 2014, 00:52

Krayt napisał(a):Kal -> Vod, uratowałbyś mnie, naprawdę :D . (choć i tak wezmę się do roboty nad tym karabinem, gdy tylko skończę / będę w miarę blisko skończenia wyrzutni rakiet :P ) A i bardzo miło słyszeć dobre słowa od następnego profesjonalisty w dziedzinie beskar'gamów.


Oj tam, Oj tam ... mam to pożyczę :mrgreen: profesjonalista ... hmmm pochlebiasz mi :mrgreen:
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Rate » 25 Lut 2014, 14:43

Mnie również ;)
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Krayt » 25 Lut 2014, 18:20

Ależ ja mówię tylko prawdę, obawiam się, że będziecie musieli się z tym po prostu pogodzić. ;)
Pomalowana na czarno przyłbica i uszy jakieś pół godziny temu. Jutro i w czwartek mam strasznie dużo bardzo nieprzyjemnych zajęć po południu (czyt. nauka), ale może uda mi się wcisnąć tam gdzieś jeszcze chociażby zobaczenie, gdzie wystarczą drobne poprawki, a gdzie trzeba drugą warstwę dawać.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Roach » 25 Lut 2014, 23:09

Eh Larry motywujesz mnie do pracy :) niestety musiałem robić mój buy'ce od początku, gdyż w czasie szlifowania pcv pękło (błąd iście szczeniacki, szlifowałem w zimnym garażu :( klnę na swoją głupotę). W każdym razie...genialnie. Nic innego mi się na myśl nie nasuwa.
Image
Roach
a.k.a. Baren Kalmer
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`tracbesuliik
Miejscowość: Skomielna Biała
Posty: 895

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Ozzik » 25 Lut 2014, 23:50

Można naprawić a pęknięcie na BD przerobić pogadaj z Araxem jak on naprawił nagolennik po zabawie z moją kataną [*].
There is no truth in flesh, only betrayal.
There is no strength in flesh, only weakness.
There is no constancy in flesh, only decay.
There is no certainty in flesh but death.


Im 'non dormies, quod me componendis nucleo
Ozzik
a.k.a. Ozzik Rangir
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 963

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Arakyel » 26 Lut 2014, 00:34

Malowania moim zdaniem nie jeden powinien się od kolegi uczyć, jednak obróbka części pozostawia wiele do życzenia.
Image
Arakyel
a.k.a. NETRA' VERD
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: SYRENA
Miejscowość: Warszawa
Posty: 501

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Kal Ashi » 26 Lut 2014, 01:21

Ar masz na myśli dzwonek?
Image

Jestem tylko twoim snem.... złym snem.
Kal Ashi
a.k.a. goor`verd
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Rybnik
Posty: 1329

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Michet » 26 Lut 2014, 23:11

No muszę przyznać, że robota pierwsza klasa. Hełm doszlifowałeś do granic możliwości, w pierwszej chwili myślałem, że to odlew od Merr'a, ale potem doczytałem opis. Gratuluję i czekam na dalsze postępy ; )
Michet
a.k.a. Michet Zajeti
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Tłuszcz
Posty: 859

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Radok » 27 Lut 2014, 00:23

Piękna robota. Winszować skutecznej ręki. Czekam na zdjęcia całości na Tobie.
Aliit, tor, ijaat !
Meg jareor, parjir!
"We are the Death Watch, descendants of the true warrior faith all Mandalorians once knew. "
Radok
a.k.a. Mando Wyklęty
Weteran
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Miejscowość: Bielsko-Biała
Posty: 3072

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Krayt » 05 Mar 2014, 00:31

Dziękuję wam za komentarze, Vode. :)
Roach -> dzięki Ci za twe słowa, Vod, w sumie to Ozzik ma rację, może można by przerobić to pęknięcie na uszkodzenie hełmu. Albo po prostu skleić to i zaszpachlować. Albo robić od nowa :P
Michet, Radok -> vor'e za komentarze. Choć na zdjęcia całości trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, to póki co przedstawiam zdjęcia hełmu, po malowaniu i wszystkim:

Image

Image

Image

Image

^ Co do tych wkładek, to muszę powiedzieć, iż to doprawdy bardzo zacna sprawa z nimi, miękkość idealna i łatwe w dopasowaniu do kształtów hełmu. Niestety na kopułce nie mogłem dać więcej, bo wtedy by mi wizjer za bardzo podnosiło i by było widać tylko przez tą pionową część (a tylko przez nią nie widać najlepiej - wiem z poprzedniego hełmu). Tak jak jest, to w głowę nawet nie uwiera (gąbka wystaje ciut nad te paski z PCV, więc jest miękko), a pole widzenia jest znośne (choć cholernie mgliście i ciemno w tym czymś - mam nadzieję, że na Pyrkonie będzie dobre oświetlenie, inaczej będzie nieustanne wpadanie na wszystkich dookoła :P)
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Rate » 05 Mar 2014, 00:47

......Ner Vod, wstyd mi ;). ŚWIETNE! cudo naprawdę genialna robota!!! Coś czuję, że Araxx za jakiś czas naprawdę będzie miał konkurencję! :twisted:
Take a look to the sky just before you die

Image
Rate
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Podkowa Leśna
Posty: 743

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Kuel » 05 Mar 2014, 01:08

Ten hełm to doprawdy niespodzianka w naszych szeregach! Jest świetny. :!:
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1483

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Araxuss » 05 Mar 2014, 03:32

Szalenie mi się to podoba. Gdzieś ty zdobył takie skille? :)
Araxuss
Były Członek
Posty: 1868

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Adenn Tor » 05 Mar 2014, 11:12

Bardzo ciekawy pomysł z połączeniem dwóch rodzajów hełmów. Tylko czy przez taką osłonę nie masz za nad to ograniczonego pola widzenia?
"Tam gdzie giną słowa zaczynają się czyny"
Image
Adenn Tor
a.k.a. Adenn Tor
Mando'evaar
Awatar użytkownika
Twierdza: Warszawa
Miejscowość: Warszawa
Posty: 198

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Vassk » 05 Mar 2014, 11:49

Gratuluje Krayt, świetny hełm :wink:
Vassk
a.k.a. Nev Vassk'ar
Były Członek
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`netrachoruk
Posty: 793

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Krayt » 05 Mar 2014, 12:52

Dzięki wam, wszyscy, za komentarze. :)
Rate -> Cieszę się, że Ci się podoba, ale do osób pokroju Araxa to ja jeszcze mam baaardzo daleko. :P
Kuel -> Dzięki Ci, Vod, za Twe słowa.
Arax -> Vor'e. W sumie to moim skromnym zdaniem, z PCV hełm się robi nieporównywalnie lepiej, niż z żywicy - tak więc efekt zawdzięczam przede wszystkim użyciu nowego materiału oraz waszym komentarzom pod starym hełmem, które też naprawdę dużo dały.
Adenn Tor -> Szczerze Ci powiedziawszy, to ta przyłbica ogranicza pole widzenia zdecydowanie bardziej, niż miałem to w planie. :P Ale i tak nie jest wybitnie źle, bo coś tam nawet przez to widać - i to nawet przez tą poziomą część!
Vassk -> Dziękuję Ci Vassk, Twe uznanie mnie zadowala.

A przy okazji, to nieco bardziej długoterminowe plany na tą zbroję wyglądają następująco:
Do 22 marca:
- zrobić wyrzutnię rakiet.
- fajnie by było zdobyć skądś jakiś nóż (tak około 30cm-owy.)
Po 22 marca:
- karabin szturmowy / snajperski
- nowe nakolanniki z 6mm-owego PCV.
- zdobycie noża, jeśli go wcześniej nie zdobędę.
- ewentualne poprawki gdzieniegdzie.
Krayt
a.k.a. Muun Shiv
Były Członek
Awatar użytkownika
Miejscowość: Rabka-Zdrój
Posty: 284

Re: Beskar'gam Krayt'a

Postprzez Kuel » 05 Mar 2014, 15:32

Z tym nożem to ostrożnie- na konwenty nie wpuszczają z bronią ostrą. Ja w każdym razie, mimo, że oficjalnie mam nóż myśliwski u pasa, na imprezy go nie zabieram... :wink:
Across a painted desert lies a train of vagabonds
All that's left of what we were, it's what we have become
Kuel
a.k.a. Kuel Ha'rang
Al'Verd
Awatar użytkownika
Twierdza: Keld`kebmeshgidal
Miejscowość: Warszawa
Posty: 1483

PoprzedniaNastępna

Wróć do Beskar'gam

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników